Czym jest MotoRally.eu

Nieustannie od 2012 roku podróżujemy w poszukiwaniu przygody i historii. Wszelkie nasze dotychczasowe osiągnięcia publikowaliśmy na stronie bunkrowo.pl, gdzie śledzi nas dziesięciotysięczna społeczność. Ogniwem zapalnym i motywatorem do stworzenia projektu MotoRally.eu było nawiązanie współpracy z Adamem, autorem bloga mototurystycznie.pl Ze względu na ogromny nacisk na turystykę motocyklową otwieramy kolejny rozdział w naszych działaniach i tworzymy jedyny w swoim rodzaju projekt łączący pasję do motocykli i pasję do zwiedzania miejsc historycznych. Doświadczenie i zgromadzona wiedza pozwala nam na oprowadzanie uczestników po miejscach często pomijanych i ignorowanych w przewodnikach turystycznych. Pokazujemy to, czego sami latami szukaliśmy i czego się uczyliśmy. Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy kilometr trasy był dla uczestników czymś wartym zapamiętania. Pomimo tego, że nasze wyprawy nazywamy Rajdami, to tak naprawdę są to lekcje. Lekcje żywej historii, której dotykamy.

 

Maciej - bunkrowo.pl

 

Odkąd pamiętam to ciągnęło mnie w nieznane. Wolny weekend? Plecak, ciuchy, siatka kanapek i w drogę! Zawsze kręciła mnie nieszablonowa turystyka motocyklowa. Po jakimś czasie zrodziło się stworzenie bloga mototurystycznie.pl, aby pokazać innym, że motocyklem też można podróżować w odmienny sposób. Ten odmienny sposób spodobał się Maćkowi z bunkrowo.pl. W ten sposób stworzyliśmy wspólnymi siłami projekt rajdów turystycznych śladami historii – MotoRally.eu Pokazujemy miejsca, które rzadko kiedy są odwiedzane, a ich zobaczenie jest o wiele bardziej wartościowe niż niejedna trasa turystyczna. Dokładamy serca i pasji, aby rajd niósł ze sobą nie tylko frajdę z jazdy, ale też porządną i jedyną w swoim rodzaju dawkę historii.

 

Adam - mototurystycznie.pl

 

Nasza misja

Połączenie dwóch pasji w jedną spójną całość - tak można streścić to, czym jest projekt MotoRally.eu i jaka jest jego misja. Dokładamy wszelkich starań, aby organizowane przez nas Rajdy nie były tylko przejazdem z punktu A do punktu B. Priorytetem zawsze jest historia i klimat odwiedzanych przez nas miejsc.

Partnerzy i sponsorzy
newsletter

Jeżeli interesujesz się organizowanymi przez nas wydarzeniami to zapisz się do newslettera!

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

O motorally.eu

Dokładamy wszelkich starań, aby organizowane przez nas Rajdy nie były tylko przejazdem z punktu A do punktu B. Priorytetem zawsze jest historia i klimat odwiedzanych przez nas miejsc.

Kontakt

Zielona Góra, woj. lubuskie

ul. Modrzewiowa 2, garaż 26

Tel: +48 508 199 717

hello@motorally.eu

 

Social Media

2019 - 2020 ©  motorally.eu - Organizacja rajdów motocyklowych

O motorally.eu
Czym jest MotoRally.eu Nasza misja Partnerzy i sponsorzy
O motorally.eu
Czym jest MotoRally.eu Nasza misja Partnerzy i sponsorzy
O motorally.eu
Czym jest MotoRally.eu Nasza misja Partnerzy i sponsorzy
newsletter
O motorally.eu
Czym jest MotoRally.eu Nasza misja Partnerzy i sponsorzy
newsletter